مهدیه اعظم سمنان

به میمنت ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج): کیک ۳۱۳ کیلویی در مهدیه اعظم سمنان پخت و توزیع می شود

Shabanieh_96

خیر و بنیانگذار مهدیه اعظم سمنان از برنامه پخت کیک ۳۱۳ کیلویی به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) در این مهدیه خبر داد. ادامه مطلب »

چگونه هر روز را برای اهل بیت (ع) نوروز کنیم؟

Bahar-Sem-mahdieh2

امیرالمومنین (ع) در حدیثی بر این نکته تأکید می کنند که هر روزمان را برای اهل بیت (ع) نوروز کنیم. حال با نگاه از منظرهای مختلف به این حدیث می توانیم به چگونگی و تحقق این امر پی ببریم. ادامه مطلب »

لیله الرغائب چگونه شبی است؟

Rajab-mahdieh

«رجب» ماه خداست؛ ماه پر برکتی است که اعمال بسیاری برای آن ذکر شده است. پیامبراکرم صلوات الله علیه فرمود: هر کس یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد، مستوجب خشنودی خدا می شود و غضب الهی از او دور می گردد و دری از درهای جهنم بر روی او بسته می شود. اعمال ماه های رجب و شعبان، ... ادامه مطلب »

مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام دانشمند

مهدیه اعظم سمنان

مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام دانشمنداز شنبه ۷ اسفند ماه به مدت ۵ شب بعد از نماز مغرب و عشاء در مهدیه اعظم سمنان برگزار می‌گردد. از عموم شهروندان محترم سمنان دعوت می‌گردد در این مراسم پرفیض حضور بهم رسانند. ادامه مطلب »

جشن ولادت حضرت زینب(س)

IMG_20170126_195532

به گزارش روابط عمومی مهدیه بزرگ سمنان جشنی بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) در مکان مهدیه نظر گرفته شده است. سخنران: حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی زمان: جمعه ۹۵/۱۱/۱۵ بعد از نماز مغرب و عشاء و مراسم دعای ندبه: جمعه ۹۵/۱۱/۱۵ ساعت ۷ صبح ادامه مطلب »