امروز: سه شنبه ۲۷-آذر-۱۳۹۷ / الثلاثاء 10-ربيع ثاني-1440 / Tuesday 2018-December-18

مناسبت روز
پیام روز :

به میمنت ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج): کیک 313 کیلویی در مهدیه اعظم سمنان پخت و توزیع می شود

به میمنت ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج): کیک 313 کیلویی در مهدیه اعظم سمنان پخت و توزیع می شود

خیر و بنیانگذار مهدیه اعظم سمنان از برنامه پخت کیک 313 کیلویی به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) در این مهدیه خبر داد.

عبدالله اکبری راد روز یکشنبه در دیدار خادمان مهدیه اعظم سمنان با استاندار سمنان افزود: این کیک در جشن بزرگ نیمه شعبان در بین دوستداران امام عصر و زمان توزیع می شود.

وی افزود: هنر خادمان مهدیه سمنان این است که بدور از همه مسائل حاشیه ای؛ مکانی امن، مقدس و فرهنگی برای شهروندان سمنانی فراهم آورده اند.

استاندار سمنان نیز گفت: خدمت در دستگاه خاندان عصمت و طهارت (ع) بالاترین افتخار برای بندگان است.
محمدرضا خباز با بیان اینکه امام زمان (عج) تمامی ویژگی های رسولان الهی را دارا می باشند افزود: همه ائمه اطهار و رسولان الهی آمده اند تا مسیر را برای قیام جهانی حضرت ولی عصر (عج) فراهم نمایند.

وی با بیان اینکه توفیق خدمت به امام زمان (عج) توفیق شریف و بزرگی است که نصیب همگان نمی شود خاطر نشان کرد: معتقدم که باید تلاش کنیم تا در محیط مهدیه خدمت نمایم  چرا که هر اقدامی در این مکان عشق و ارادت مردم به امام زمان را افزایش می دهد.

خباز گفت: افتخار خدمت در مهدیه و به امام زمان، افتخاری است که با هیچ متاع دنیوی قابل مقایسه نیست.

استاندار سمنان با تاکید بر اینکه خوبان عالم افتخار می کنند که در مسیر امام زمان گام بردارند متذکر شد: همواره با حضور در مهدیه آرامش و سکینه خاصی پیدا کرده‌ام که برگرفته از اخلاص و صفای خادمان و محبت صاحب این صحن و سراست.

رئیس هیات امنای مهدیه اعظم سمنان نیز گفت: برگزاری سه وعده نماز جماعات، کلاسهای حفظ و قرائت قرآن، برگزاری دعای ندبه و ایجاد مرکز نیکوکاری از جمله اقدامات مهدیه اعظم سمنان است.

حجت الاسلام قدرتی افزود: بهره مندی از حضور اساتید دانشگاه و خطیبان نام آشنای کشور، حفظ جایگاه عبادی و مذهبی مهدیه اعظم، ایجاد سقاخانه ابالفضل العباس (ع)، برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، آموزش گسترده قرآن کریم و برگزاری قرائت ادعیه در ایام سال از جمله مهمترین اقدامات و برنامه های مهدیه اعظم سمنان است.

منبع: خبرگزاری فرهنگ رضوی

بازدید: 96

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صاحب وب سایت میباشد .

قالب وردپرس آنلاینر
قالب وردپرسقالب وردپرس